• Wakacje z rakietą 2023 - bezpłatne zajęcia zapraszamy

  Klub ASTRA przy współpracy z Gminą Grodzisk Mazowiecki zapraszają dzieci i młodzież z terenu gminy na bezpłatne zajęcia nauki gry w tenisa w wakacje. Akcja trwa od 4 lipca do 14 lipca i od 15 do 31 sierpnia 2023. Zapisy - kontakt@tenisgrodzisk.pl lub 799 311 213

 • VII BAL ASTRY - 04.02.2023
  W minioną sobotę tenisiści z naszego Klubu Astra bawili się na corocznym balu.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za znakomitą wspólna zabawę do wczesnych godzin rannych. Było nam bardzo przyjemnie spędzić ten wieczór z Państwem.
 • Jakub Januchowski - V-CE Mistrz Polski U 16 w singlu
  Jakub Januchowski - V-CE Mistrz Polski U 16 w singlu

  14 stycznia 2023 Kuba Januchowski - wychowanek naszego Klubu , obecnie trenujący i zrzeszony w CKT Grodzisk Mazowiecki, zdobył V-ce Mistrzostwo Polski w kategorii U 16 w singlu???????? i III miejsce ????w deblu w parze z Kacprem Knitterem.

 • Drużynowe Mistrzostwo Polski U 14 - V miejsce
  Drużynowe Mistrzostwo Polski U 14 - V miejsce

  Młodzicy Klubu Astra w składzie : Igor Piasek, Vincent Fletcher Szymon Karpiski i Antek Szary wraz z Kapitan Joanną Januchowską po zaciętych meczach rozgrywanych w Krakowie w dniach 09-11.09.2022 wywalczyli V miejsce w Drużynowych MP U 14 ????????,

 • V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski do lat 12-stu
  V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski do lat 12-stu

  Młodzi Tenisiści Klubu Astra w składzie : Michał Baranek, Victor Fletcher, Mikołaj Karpiński i Julek Januchowski wraz z Kapitan Joanną Januchowską po zaciętych meczach rozgrywanych w Bytomiu w dniach 16-18.06.2022 wywalczyli V miejsce w Drużynowych MP U 12 ????????, pokonując Drużynę K.T. Szczawno i Drużynę Calisia Tenis Pro.

 • III turniej mikstowy par małżeńskich
  III turniej mikstowy par małżeńskich

  W dniu Święta Niepodległości rozegraliśmy w naszym klubie III Turniej Mikstów Małżeńskich. Wzięło w nim udział 9 mikstów. W finale obrońcy tytułu Kasia i Janek Szary, po niezwykle emocjonującym meczu pokonali Agnieszkę i Michała Rakowieckich

 • Złota Astra - Drużynowe Mistrzostwie Polski U 12

  20.06.2021 Drużyna K.T. Astra w składzie: Jan Urbański Vincent Fletcher, Hugo Rytelewski, Antek Szary, Mikołaj Karpiński, Julian Januchowski oraz kapitan Joanna Januchowska  zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12-stu.

   

Znajdź nas na facebookuHonorujemy karty

Wydarzenia

 • VII BAL ASTRY - 04.02.2023

  W minioną sobotę tenisiści z naszego Klubu Astra bawili się na corocznym balu. VII BAL ASTRY był zarazem zwieńczeniem jubileuszu XXX - lecia Klubu Astra.
  Miło nam, że wspólnie z nami bawił się trener Igi Świątek – Tomek Wiktorowski.
  Read more...  
 • Drużynowe Mistrzostwa Polski U 12 – Finał A – V miejsce KT Astra

  W dniach 16-18.06. 2022 w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski do lat 12-stu. Nasza drużyna w składzie : Michał Baranek, Victor Fletcher, Mikołaj Karpiński i Julek Januchowski zakwalifikowała się do Finału A

  Read more...  
 • Piknik Tenisowy 4 czerwca 2022

  W minioną sobotę odbył się kolejny Piknik Tenisowy Fundacji K.T.  Astra.Wszyscy przybyli na piknik zarówno dzieci, jak i dorośli znaleźli dla siebie możliwość sportowej zabawy, współzawodnictwa i aktywnego wypoczynku. 

   

  Read more...  

korty-do-squasha

 

logo Grodzisk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Squash

squash

Tenis

tenis

Yoga

shutterstock 72339925

Fitness

fitness

Error
 • You are not authorised to view this resource.