VII BAL ASTRY - 04.02.2023

W minioną sobotę tenisiści z naszego Klubu Astra bawili się na corocznym balu. VII BAL ASTRY był zarazem zwieńczeniem jubileuszu XXX - lecia Klubu Astra.
Miło nam, że wspólnie z nami bawił się trener Igi Świątek – Tomek Wiktorowski.

Czytaj więcej...

Drużynowe Mistrzostwa Polski U 12 – Finał A – V miejsce KT Astra

W dniach 16-18.06. 2022 w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski do lat 12-stu. Nasza drużyna w składzie : Michał Baranek, Victor Fletcher, Mikołaj Karpiński i Julek Januchowski zakwalifikowała się do Finału A

Czytaj więcej...

Piknik Tenisowy 4 czerwca 2022

W minioną sobotę odbył się kolejny Piknik Tenisowy Fundacji K.T.  Astra.Wszyscy przybyli na piknik zarówno dzieci, jak i dorośli znaleźli dla siebie możliwość sportowej zabawy, współzawodnictwa i aktywnego wypoczynku. 

 

Czytaj więcej...

Tenisiści K.T.ASTRA reprezentują Polskę na Drużynowych Mistrzostwach Europy do lat 12-stu.

Janek Urbański i Vincent Fletcher reprezentowali nasz kraj w drużynowych Mistrzostwach Europy U-12. Chłopcy rywalizowali w finale A w Dijon we Francji. W bardzo silnej konkurencji z najlepszymi w Europie ostatecznie zajęli  5 miejsce.

Czytaj więcej...

Złota Astra - Drużynowe Mistrzostwie Polski U 12

Złota Astra - Drużynowe Mistrzostwie Polski U 12
Zawodnicy U 12 KT Astra oprócz indywidualnych świetnych występów w czerwcu , wystąpili również w Drużynowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 18-20.06.2021 w Krakowskim Klubie Sportowym Olsza , a zostały zorganizowane przez MałopolskiZwiązekTenisowy.

Czytaj więcej...

ZŁOTY TYDZIEŃ ZAWODNIKÓW KT ASTRA - MISTRZOSTWA POLSKI U 12 i U 14

Kuba Januchowski – Mistrzostwo Polski Młodzików w grze podwójnej

Janek Urbański - Mistrzostwo Polski Skrzatów w grze podwójnej, III miejsce w singlu

Vincent Fletcher - Mistrzostwo Polski Skrzatów w grze podwójnej, III miejsce w singlu

Czytaj więcej...

K.T. Astra w Drużynowych Mistrzostwach Województwa

W ubiegły weekend Drużyna Klubu Astra w składzie Aleksander Wandei i Antoni Szary pokonała w finale drużynę Klubu Miedzeszyn i zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Województwa Mazowieckiego w kategorii U12.

Czytaj więcej...

European Nations Junior Tennis Trophy by the Czech Tennis Association – Kuba Januchowski reprezentuje Polskę

Miło nam poinformować że zawodnik naszego Klubu Jakub Januchowski został powołany przez PZT na międzynarodowy drużynowy turniej "European Nations Junior Tennis Trophy by the Czech Tennis Association", który jest rozgrywany w dniach 15 - 20.09.2020 w Czechach w kategoriach wiekowych U 12 i U 14.

Czytaj więcej...

Brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski U 12 zdobyty.

Młodzi Tenisiści Klubu Astra wraz z Kapitan Joanną Januchowską i trenerem Andrzejem Słowińskim po zaciętych meczach rozgrywanych w Krakowie w dniach 4-6.09.2020 wywalczyli brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski do lat 12 i zdobyli tytuł Drugiego Drużynowego Vice Mistrza Polski.

Czytaj więcej...

XXV Mistrzostwa Klubu Astra - zakończone

W niedzielę 23.08.2020  zakończyliśmy XXV Mistrzostwa Klubu Astra. Zwycięzcą XXV Mistrzostw Klubu Astra został Michał Rakowiecki. Gratulacje !!!

Czytaj więcej...